BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Сообщение об ошибке

Notice: Undefined variable: count в функции include() (строка 27 в файле /var/www/beerlander.com.ua/public_html/sites/all/themes/mytheme/views/views-view-table--blog--block-8.tpl.php).

Напівтемне розливне пиво

Довгий час термін «напівтемне пиво» ​​позначав суміш світлого і темного пива, тому часто до цього напівтемній ставляться з недовірою. Однак якісне напівтемне пиво - це, перш за все, напій з яскраво вираженим смаком паленого солоду, який має червонуватий відтінок і характерне терпке післясмак.

Достеменно невідомо, хто і коли першим вирішив обсмажити ячмінний солод перед додаванням до складу пивного сусла. Проте, традиція прижилася, і сьогодні рецепт напівтемній пива використовують в Чехії, Бельгії, Данії та інших країнах, для яких не характерно суворе дотримання традицій пивоваріння. За свій червонуватий відтінок деякі марки напівтемній пива називаються «червоним пивом».

  • Каталог
  • Фільтр

Напівтемне пиво може бути фільтрованим і нефільтрованим. Фільтроване напівтемне пиво являє собою прозору пінисту рідину без сторонніх включень і опадів. У нефільтроване пиво можлива присутність дріжджового осаду.

Смак фільтрованої напівтемній пива - солодовий. Має також присмак карамельного солоду і невелику приємну гіркоту. У нефільтрованого чистий смак збродженого солодового напою без сторонніх присмаків.

Аромат фільтрованої напівтемного пива чистий, не має сторонніх запахів. Нефільтрований напівтемного пива притаманний аромат збродженого солодового напою. Іноді можна вловити нотки дріжджів, але наявність інших запахів не допускаються.

Говорячи про класифікацію чеського пива, варто також відзначити і поділ по екстрактивності початкового сусла. Виділяють світле пиво, яке підрозділяється на 16 груп, напівтемне і темне, має 13 підрозділів і 12% пиво, яке може бути темним і напівтемним безалкогольним.