BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Нефільтроване розливне пиво

Нефільтроване пиво випускається в набагато менших обсягах порівняно з класичними різновидами, однак, незважаючи на це, користується високою популярністю серед поціновувачів пінного напою. Те, що даний продукт не піддається фільтрації, пастеризації, консервації та іншим методам додаткової обробки, дозволяє пивоварам зберігати натуральний смак і аромат пива.

Для приготування нефільтрованого пива використовуються ті ж інгредієнти, що і в традиційних рецептах. Єдина відмінність - відсутність спеціальної обробки - фільтрації, через що в складі такого пива присутня деяка частка живих дріжджових клітин і суспензії частинок деяких компонентів. Завдяки цьому напій характеризується насиченим смаком і ледь мутним відтінком, а на дні присутній осад. З цієї ж причини термін зберігання не перевищує декількох днів.

  • Каталог
  • Фільтр

Сперечатися про те, яке пиво корисніше - фільтроване або нефільтроване, можна до нескінченності. Пиво будь-якого сорту надає благотворну дію на судини, травну систему, кістки і суглоби. Воно допомагає розслабитися і заспокоїтися, активізує роботу мозку. У ньому містяться вітаміни групи В, нікотинова кислота, калій, марганець, кальцій, фосфор, мідь, залізо і ферменти. Але користь воно принесе тільки при помірному вживанні.

Якщо говорити про відмінності фільтрованої і нефільтрованого пива, то живе пиво:

  • має короткий термін придатності (не більше 2 тижнів), в той час як фільтроване може зберігатися 6-12 місяців;
  • боїться сонячного світла, тому його тримають або в темних пляшках, або в металевій тарі;
  • володіє більш насиченим смаком і ароматом, а також специфічним кольором (воно більш каламутне);
  • містить більшу кількість органічних речовин, так як не проходить стерилізацію.

Яке пиво краще - фільтроване або нефільтроване, кожен вирішує сам. Але слід пам'ятати, що живий напій не рекомендується вживати при схильності до ожиріння. У ньому міститься мальтоза цукру, яку виділяють дріжджі. Вона моментально всмоктується в кров і сприяє набору зайвої ваги. До того ж виражений смак такого пива стимулює травлення, і є ризик перестаратися з закусками.