BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Пиво розливне

Пиво - третій за популярністю напій в світі. Його випереджають тільки чай і кава. Пивоварами придумано величезну кількість рецептів і сортів цього напою, проте всі вони діляться на світле пиво і темне. Багато хто помилково вважає, що ці два види пива відрізняються тільки кольором. Але чи так це?

Якщо ви хочете раз і назавжди з'ясувати, яке пиво краще - темне або світле, а також шукаєте, де їм можна поласувати, то загляньте в магазини  Beerlander. Тут ви неодмінно знайдете відповідь на своє питання!

  • Каталог
  • Фільтр

Не секрет, що розрізняють розливне пиво і пляшкове. Перш за все, потрібно розуміти, що пиво - це живий напій, який не можна довго зберігати. Пляшкове пиво - це, як правило, відфільтрований і пастеризований напій, який, на відміну від розливного, здатний зберегти свій смак на півроку, а то й більше. Продаж розливного пива (ще його називають кегове) високої якості здійснюється виключно в хороших закладах, там воно не залежується більш декількох днів.

РОЗЛИВНЕ ПИВО VS ПИВО В ПЛЯШКАХ

Розливне пиво, ціна якого не набагато вище пляшкового, ніколи не піддається будь-яким обробкам, що сприяє збільшенню терміну зберігання;

При виробництві пива використовується, найчастіше, пшеничний або ячмінний солод. До того ж, в пляшкове пиво при виробництві практично завжди додають пшеничний солод, а розливне пиво виготовляють з ячмінного;

Справжнє розливне пиво в кегах, на відміну від пляшкового, містить мінімум консервантів або не містить їх взагалі;

Навіть якщо пляшкове пиво ідеально чисте і не має опадів, це не гарантує його чудові смакові якості.

ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ

Багато людей задаються питанням «яке пиво краще вибрати?» Існує кілька моментів, які потрібно знати, перед тим як купити свій улюблений напій: уточніть, скільки днів партії пива, яка знаходиться у продажу. Не забувайте, що живе пиво зберігає свої властивості і смак не більше тижня. Деякі продавці або виробники використовують сучасні способи очищення пива від осаду, однак, видаляючи осад і роблячи пиво прозорим, втрачається і його смак. Пам'ятайте, що будь-яка компанія, що цінує своїх клієнтів, дбати про якість свого пива і пропонує своїм покупцям лише свіже і смачне розливне пиво без консервантів і хімії.