BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Рыба

Важко уявити любителя пива, який би не любив суху рибу. Адже рибний снек - напевно найбажаніший снек до пива. Друзі, гарне пиво і хороша риба - хіба це не один з найулюбленіших способів проведення Пиволюб. Можливо ще хтось додасть доміно або жіночу особину до цієї картини - не настільки важливо. то вже деталі. Головне те, що ніхто з неї не викреслить снек.

І якщо Ви читаєте ці рядки - значить ви не хочете брати пересолену фасовану рибу з полиць супермаркету, і не хочете брати рибу неясного якості з рук на ринку. Наша риба - для справжніх цінителів. Для тих, хто любить насолоджуватися смаком і ароматом свіжоприв'ялені риби.

  • Каталог
  • Фільтр

Сушена і в'ялена риба

Тут потрібно відрізняти одну від одної, а ми все ж звикли вважати це однаковим продуктом. В'ялену рибу ще називають «таранка». І це не вид риби, як який-небудь лящ або вобла. Це саме спосіб її приготування.

Таранка відрізняється від сушеної риби тим, що перша втрачає лише частина рідини, а друга повністю зневоднюється. Якщо в'ялену рибу ви можете приготувати вдома самостійно, залишивши засолений попередньо улов на провітрюваному місці на тиждень, то сушену рибу готують у спеціальній сушарці. До речі, сушена риба годиться не тільки до пива, але може стати і напівфабрикатом для приготування різних страв. Юшки, наприклад.