BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Світле розливне пиво

Світле пиво в нашій країні є найбільш популярним серед всіх сортів. Йому властива легка хмельова гіркота і виражений аромат. Будь-яке світле пиво чистий прозорий напій, що має золотистий відтінок. Високоякісний світлий продукт не може мати червонуватого або темно-коричневого відтінку.

Світле пиво це не просто чудовий напій для втамування спраги, прекрасного відпочинку і приготування певних страв. Наприклад, він підходить для маринаду для м'яса і птиці, а також виступає в якості основи для заправок і соусів. Ми бажаємо Вам на всі 100% насолодитись цим неперевершеним напоєм. Вибір виробника ми залишаємо на ваш розсуд.

  • Каталог
  • Фільтр

Розливне пиво цінується по всьому світу за свій неповторний багатий смак, аромат і свіжість. На відміну від пастеризованого, таке пиво зберігає в собі всі корисні мікроелементи, завдяки чому воно стає не тільки смачним, але і корисним.

Пиво люблять і п'ють по всьому світу. І в кожній країні є свої власні сорти розливного пива. Воно може бути як світлим, так і темним, тому може задовольнити запити як любителів більш солодових смаків, так і шанувальників обсмажених зерен. Купити розливне світле пиво оптом можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви зможете придбати світле розливне пиво в кегах для ресторанів, щоб всі ваші відвідувачі могли насолодитися смачним «живим» пивом.

Світле розливне пиво дуже часто має каламутний колір - це пов'язано з тим, що в ньому все ще знаходяться залишки дріжджів і мікроелементи, які суттєво впливають на його смак. Сьогодні все більше любителів хмільного напою віддають перевагу саме розливним сортам. Купити розливне світле пиво сьогодні стає все простіше, що обумовлює зростаючу популярність живого пивоваріння. Якщо ви вирішите купити розливне світле пиво оптом, то вам варто пам'ятати, що термін його зберігання дуже невеликий, тому після покупки його необхідно вжити якомога швидше.