BeerlanderМережа магазинів розливного пива

Темне розливне пиво

Темне пиво варять з ретельно підготовленого карамельного або темного солоду, який попередньо прожарюють. У поєднанні зі спеціальною виробничою технологією, даний інгредієнт надає напоюйого темний колір і унікальний смак. Саме за специфічний смак, що відрізняється від світлого пива, зробив темний напій улюбленим для деяких людей.

Існують традиційні сорти темного напою, які найбільш популярні в різних країнах, але вони можуть мати однаковий відтінок і кріпость, але смак у них зазвичай різний. Різноманіття досягається поєднанням різних сортів темного солоду, що має певну ступінь прожарювання.

  • Каталог
  • Фільтр

Темне пиво з характерною густою білою шапкою, легкою гіркуватістю і насиченим ароматом - це улюблений напій багатьох людей. Розподіл пива на світле і темне зародилося дуже давно і пов'язано виключно з кольором напою. Справжнє темне пиво, купити яке можна в нашому інтернет-магазині, може бути фільтрованим і нефільтрованим, елем і лагером. До того ж його виробляють абсолютно в різних куточках світу.

З усього розмаїття різних марок темного фасованого пива можна виділити чотири основні типи: портер, ель, березневе пиво і стаут.

Porter (Портер) - це темне пиво, яке відрізняється особливою міцністю і насиченим хмельовим смаком.

Märzen (Березневе пиво) - пиво, отримане в результаті низового бродіння до 23 квітня (ранньою весною)

Ale (Ель) - сорт пива, отриманий в результаті верхового бродіння.

Stout (Стаут) - це ціла група найбільш темних, практично чорних типів пива, зварених з суміші звичайного і обсмаженого солоду.

Купити темне розливне пиво онлайн сьогодні не складе особливих труднощів, тому ви можете спробувати найвідоміші марки темного пива, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Існує помилкова думка, що темне пиво обов'язково має бути міцним - це не так. Багато світлі елі і лагери значно перевершують темне пиво по кріпості. У той же час, якщо ви вирішите купити розливне темне пиво, ви можете бути приємно здивовані його м'якістю і збалансованістю. Купити темне пиво в Києві - значить зробити вибір на користь насиченого смаку і аромату. Ідеальними закусками до такого напою вважаються раки, свіжі морепродукти, грінки з чорного хліба, начос і м'ясо на грилі.